Telefon:
+48 501 595 153

zapytania@setlight.pl​

Lokalizacja:

81-198 Pogórze

Gdynia, Trójmiasto, Pomorskie.

WIĘCEJ O NAS


Home  /  WIĘCEJ O NASKilka słów o firmie:

Firma Setlight od kilku lat oferuje specjalistyczne rozwiązania oświetleniowe i techniczne. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń takich jak: koncerty, eventy, spektakle teatralne, widowiska, pokazy mody, bankiety, imprezy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt - stosowany i uznany przez największe firmy z branży oświetleniowej, który wraz z doświadczeniem naszych pracowników pozwala nam na realizację wielu wydarzeń na wysokim poziomie technicznym jak i artystycznym.

Posiadamy system kratownic firmy Eurotruss, posiadający niezbędne certyfikaty i dokumenty, pozwalające na budowanie wszelkich nietypowych konstrukcji tymczasowych. W naszej ofercie dostępne są sceny, zadaszenia, bramki oświetleniowe, maszty oświetleniowe, konstrukcje pod ekrany, dekoracje. Przy każdej konstrukcji duża uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i zachowanie odpowiednich norm.

Przy większości realizacji opieramy się na produktach renomowanych firm Martin, Eurotruss, CM, Ma Ligthing, High End Systems, Robe, VMB, Doughty. Przy tak dobranym sprzęcie, który jest regularnie przeglądany i konserwowany, dajemy gwarancję sukcesu kolejnego wydarzenia.

W zakresie naszych działań - jest także szeroko rozumiana organizacja techniczna imprezy. W większości wypadków dotyczy to organizacji sceny, oświetlenia, nagłośnienia, multimediów, agregatów, ogrodzeń, podestów, toalet, ogrzewania, ochrony. Przy tych przedsięwzięciach zapewniamy stosownych podwykonawców i kooperantów, dobranych stosownie do wielkości wydarzenia.

Wykonujemy i projektujemy także instalacje stałe - oferując skorzystanie z najnowszych technologii oświetlenia, techniki scenicznej w lokalach, instytucjach kultury. Wdrażamy najnowsze systemy sterowania oświetleniem firmy MA Lighting, zapewniamy także profesjonalny serwis urządzeń oświetleniowych.

Pamiętaj: Setlight to nie tylko profesjonalizm, ale także elastyczność i umiejętność dostosowania się do zadań i potrzeb w danej sytuacji. Własne zaplecze transportowe, magazynowe i doświadczony kapitał ludzki, pozwala nam na realizację zarówno dużych, jak i małych przedsięwzięć według życzenia klienta. Dzięki temu, wraz z połączeniem naszych ambicji i pasji, nasza firma sukcesywnie się rozrasta.

Zapraszamy do współpracy.


Czym się zajmujemy?

Oświetlenie sceniczne, estradowe, imprez, eventów, koncertów, pokazów, spektakli
Kompleksowa obsługa techniczna koncertów (scena, oświetlenie, nagłośnienie, multimedia)
Konstrukcje aluminiowe, np. bramka nad samochodem czy przed lokalem, konstrukcje pod oświetlenie, multimedia, nagłośnienie
Projekcja logo firmy, wyświetlanie gobo
Organizacja imprez firmowych
Oświetlenie pokazów mody
Oświetlenie spektakli teatralnych, plenerowych