81-198, Pogórze

Gdynia, Trójmiasto, Pomorskie

Telefon: +48 501-595-153

E-mail: zapytania@setlight.pl

Home / Oświetlenie

SPRZĘT TO JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH RZECZY

Niezawodny, wysoceefektywny, najnowszy - tymi słowami można opisąć sprzęt z którego korzystamy.

Są to najnowsze produkty wiodących producentów - od urządzeń efektowych firm takich jak ROBE czy Martin, przez lampy konwencjonalne Robert Juliat,

konsolety i systemy sterownia MA LIGHTING, po przez najlepsze na świecie wytwornice MDG. i wiele wiele innych.

SPRAWDŹ Z JAKIEGO SPRZĘTU KORZYSTAMY

ROBE MEGAPOINTE to najnowsza lampa z firmy ROBE. Ulepszona wersja Pointe. 
Martin MAC AURA to niesamowita lampa typu WASH z indywidualnym podświetleniem soczewki. PIXBAR 600 PRO - listwa zawierająca 12 jasnych diod LED. Dzięki dwóm dyfuzorom można w okamgnieniu zmienić kąt wiązki na 52° i kąt pola na 92°.

BLINDER DWE 4x, 8x to doświetlacze publiczności.
GRANDMA III FULL to profesjonalne narzędzi do realizacji oświetlenia na eventach.

MDG ATMe to wytwornica mgły na napędzie CO2 amerykańskiej firmy MDG. Bezwonna, bezzapachowa o idealnym pokryciu sali. Stosowana w przy produkcjach TV.

ROBE Robin Pointe to urządzenie typu BEAM z silną wiązką światła efektowego. 
Martin MAC 700 to sprawdzone urządzenie stosowane od wielu lat w oświetleniu scenicznym. Jedna z najlepszych lamp typu SPOT na rynku.

PIXBAR 400 PRO to profesjonalny pasek LED z 12 super jasnymi 8 watowymi diodami LED i funkcją RDM do komunikacji dwukierunkowej. Zapewnia doskonałe barwy RGBW, 4 regulowane krzywe ściemniacza, makro dostrojone do filtrów.

FOLLOWSPOT ROBERT JULIAT ARAMIS 2500 to reflektor prowadzący z długą optyką, ma zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest duża moc światła prowadzącego.

Konsoleta GRANDMA II to ogromne narzędzie ułatwiające pracę realizatorom oświetlenia. 


Wciągarki elektryczne niemieckiej fiirmy CHAIN MASTER o nośności 250kg, 500kg i 1000kg.

SCENIUS CLAY PAKY mocno wyczekiwane urządzenie z systemem optycznym, który sprawia, że wiązka światła jest doskonale jednorodna co pozwala na uniknięcie hotspotów wielu reflektorów. 

Stroboskop graficzny SUNBLAST3000FC zapewniający bardzo duże natężenie światła na ogromnym obszarze.


SUNSTRIP Active to zaraz po ATOMICu najbardziej popularne na świecie urządzenie efektowe oparte na żarówkach.
FOLLOWSPOT ROBERT JULIAT CYRANO 2500 to kolejny reflektor prowadzący z długą optyką.GRANDMA Processing Unit L rozszerza system o 8 tysięcy parametrów, i obliczanie synchroniczne klatek.


HAZE BASE HAZER PRO to profesjonalna dymiarka eventowa.


ROBE Spiider to absolutna nowość  - połączenie światła typu WASH z urządzeniem efektowym!ZENIT W600 to zewnętrzny LED typu WASH o stopniu ochrony IP65.


.

Martin ATOMIC 3000 kultowy już stroboskop, jedno z najbardziej znanych świateł efektowych.PAR LED TRI OUTDOOR świetne urządzenie oparte o diody LED do wszelakich zastosowań, IP65.GRANDMA 8Port NODE został wyprodukowany do synchronicznego wyprowadzania 8 portowych DMX'ów z dowolnej sesji Grandma3.

CAMEO PIXBAR 600 PRO IP65 listwa dzięki 12 ultrajasnym diodom LED po 12W każda oraz kątowi wiązki wynoszącemu 22° i kątowi pola wynoszącemu 72° generuje mocne, niemalże nieograniczone kolory.